Викладачі кафедри MPA зустрілися зі старшокласниками львівської загальноосвітньої школи № 3

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування
Фото з профорієнтаційного заходу

Викладачі кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Галина Бойківська та Світлана Гончар провели профорієнтаційну зустріч з учнями 11 класу Львівської державної комунальної середньої загальноосвітньої школи № 3.

Старшокласники ознайомилися з умовами вступу до Національного університету «Львівська політехніка» й особливостями підготовки здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня за спеціальностями «Економіка» (за освітньою програмою «Економіка бізнесу») і «Менеджмент» (за освітньою програмою «Менеджмент» і вибірковим блоком «Менеджмент персоналу»).

Учасники зустрічі:

• дискутували про важливість і необхідність підготовки таких фахівців, як управлінці та менеджери персоналу для суб’єктів господарювання усіх сфер національної економіки, громадського сектору, державних та комунальних установ і організацій;
  • спілкувалися щодо умов навчання, зокрема за програмами подвійних дипломів, а також працевлаштування майбутніх менеджерів персоналу та фахівців з економіки праці в Україні;
  • обговорювали цікаві студентські проєкти під час навчання у ЗВО.

Представниці Львівської політехніки поінформували випускників школи про традиції й іміджеві заходи Університету.

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування запрошує майбутніх вступників поповнити ряди українського студентства у Національному університеті «Львівська політехніка»!

Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу