Викладачі кафедри МО успішно захистили проєкт за результатами міжнародного стажування в Естонській бізнес-школі

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Естонська школа бізнесу

Викладачі кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки – професорка Лідія Лісовська, доцентки Марʼяна Гвоздь, Уляна Іванюк, Соломія Огінок та асистентка Катерина Ярмола – успішно захистили проєкт за результатами міжнародного стажування в Естонській бізнес-школі (місто Таллінн).

Із 6 по 21 серпня 2023 року викладачі брали участь в англомовній навчальній програмі «Управління організаційними змінами в непередбачуваному середовищі». Підсумком проходження стажування став нещодавній захист проєкту Leading changes in study courses at Lviv Polytechnic National University in the prospect of integration into the EU. Обрана тема є дуже важливою для розвитку освітньо-професійної програми підготовки магістрів, зокрема для підвищення її рівня привабливості серед майбутніх вступників.

Проєкт було високо оцінено ректором та викладачами Естонської бізнес-школи.

Скріншот з онлайн-захисту Скріншот з онлайн-захисту Скріншот з онлайн-захисту