Викладачі кафедри МО провели серію бізнес-ігор для понад 160 школярів Львова та Львівської області

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото із заходу

21 квітня 2023 року викладачі кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту на Наукових фестинах Львівської політехніки провели серію бізнес-ігор для понад 160 школярів Львова та Львівської області.

Ці заходи були інтегровані також у програму проєкту «Інноваційний простір Smart space», який реалізується для учнів шкіл та закладів професійної освіти за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, департаменту розвитку Львівської міської ради, Львівської обласної Малої академії наук.

Переможці бізнес-ігор отримали призи від кафедри менеджменту організацій Львівської політехніки та Малопольської агенції регіонального розвитку (Краків, Польща).