Викладачі кафедри маркетингу і логістики в рамках програми Erasmus+ KA107 побували у Польщі

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Фото з візиту

25–29 жовтня 2021 року викладачі кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки професор Євген Крикавський, доцент Наталія Гайванович і доцент Назар Глинський відвідали Університет Марії Кюрі-Склодовської у Польщі в межах мобільності персоналу для викладання Staff Mobility for Teaching.

Взявши участь у програмі академічного обміну Erasmus+ International Credit Mobility (KA107), відповідно до підписаної Міжінституційної угоди (Inter-institutional agreement 2020–21–22) між Національним університетом «Львівська політехніка» та Університетом Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін) викладачі кафедри маркетингу і логістики ІНЕМ прочитали лекції для польських студентів.

Також львівські політехніки ознайомилися з програмами курсів Університету Марії Кюрі-Склодовської, поспілкувались із завідувачем кафедри маркетингу професором Марціном Ліповскі та іншими викладачами, обговорили з ними можливості подальшої співпраці, зокрема програми обміну викладачів та студентів.

У вільний час представники Львівської політехніки зустрілися зі студентами кафедри маркетингу і логістики ІНЕМ Василем Ціжем та Софією Шпотюк, які проходять семестрове навчання в Університеті Марії Кюрі-Склодовської за програмою студентського обміну.

Фото з візиту Фото з візиту Фото з візиту