Викладачі кафедри кримінального права і процесу провели профорієнтаційний захід за участю успішних випускників ІППО

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

16 червня 2022 року, викладачі кафедри кримінального права і процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки професор Володимир Канцір і доцентка Ірина Шульган провели профорієнтаційний захід за участю успішних випускників ІППО.

Студенти четвертого курсу мали змогу поспілкуватися з випускницею Університету Юлією Воловець, секретарем судових засідань Сихівського районного суду міста Львова. Вона, зокрема, наголосила на практичній доцільності для майбутньої кар’єри та професійного зростання здобути другий (магістерський) рівень вищої освіти й відповіла на запитання.