Викладачі кафедри кримінального права і процесу провели профорієнтаційну зустріч зі студентами Технічного коледжу

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

2 листопада 2021 року викладачі кафедри кримінального права і процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки, к.ю.н., заступник декана бакалаврату Ірина Шульган та д.ю.н., професор Костянтин Марисюк, провели профорієнтаційну онлайн-зустріч зі студентами та персоналом Технічного фахового коледжу Університету.

Підчас зустрічі було обговорено питання, пов’язані з перевагами навчання у Національному університеті «Львівська політехніка», особливостями цьогорічної вступної компанії тощо. Особливу цікавість викликала проблематика подвійних дипломів, студентських міжнародних обмінів, перспектив майбутнього працевлаштування.