Викладачі кафедри ХТПП – серед переможців конкурсу монографій, підручників, посібників і довідкових видань

Кафедра хімічної технології переробки пластмас
Авторський колектив посібника

На засіданні Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» 28 грудня 2023 року ректор Юрій Бобало вручив відзнаки переможцям конкурсу монографій, підручників, навчальних посібників і довідкових видань. У своєму вітальному слові він подякував авторам за те, що навіть у час війни розвивають освіту та науку і дбають про розвиток студентів.

Цьогоріч дипломом ІІІ ступеня у номінації «Найкращий навчальний посібник» нагороджені викладачі кафедри хімічної технології переробки пластмас Інституту хімії та хімічних технологій Володимир Скорохода, Наталія Семенюк, Юрій Мельник, Михайло Братичак – автори навчального посібника «Хімія та технологія полімерів у прикладах та задачах».

Колектив кафедри вітає авторів і бажає їм подальших успіхів та нових нагород!

Фото із вручення дипломів Диплом переможця конкурсу Авторський колектив посібника