Викладачі кафедри ХТНР зустрілися зі студентами Львівського коледжу транспортної інфраструктури

Кафедра хімії і технології неорганічних речовин Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Відбулася зустріч студентів Відокремленого структурного підрозділу «Львівський коледж транспортної інфраструктури Національного університету «Львівська політехніка» з колективом кафедри хімії і технології неорганічних речовин Інституту хімії та хімічних технологій.

Завідувач кафедри, професор, докт. техн. наук Зеновій Знак ознайомив гостей із напрямами роботи працівників та студентів. Зокрема, продемонстрував нові розробки продуктів спеціальної хімії, в тому числі аерозольних засобів маскувальної дії, для потреб оборонно-промислового комплексу України та розповів про науковий напрям кафедри «Електрохімія функціональних металевих і напівпровідникових наноматеріалів та нанокомпозитів».

Також студенти мали змогу самостійно провести експериментальні дослідження з визначення твердості води.

Організатором зустрічі від кафедри ХТНР була канд. техн. наук, доцентка Роксоляна Буклів. Активну участь у проведенні заходу взяли канд. техн. наук, доцентка Галина Зозуля та канд. техн. наук, доцент Роман Мних.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі