Викладачі кафедри фінансів ІНЕМ взяли участь у міжнародній конференції у Краківському економічному університеті

Кафедра фінансів Львівської політехніки
учасники конференції «Виклики для страхових ринків Центральної та Східної Європи»

Другий рік поспіль кафедра управління ризиком та страхування Краківського економічного університету під керівництвом професора Ванди Сулковської спільно з кафедрою фінансів Національного університету «Львівська політехніка» проводить Міжнародну наукову конференцію «Виклики для страхових ринків Центральної та Східної Європи».

На конференції розглядали питання управління ризиками на міжнародному страховому ринку, поточні проблеми суб’єктів страхового ринку, нові тенденції соціального забезпечення. Учасники заходу також взяли участь у науковому семінарі на тему «Виклики для функціонування пенсійних систем в епоху четвертої промислової революції» в рамках проекту «Суспільно-господарські наслідки четвертої промислової революції».

У конференції взяли участь викладачі кафедри фінансів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки професори Ірина Хома і Віталій Рисін, доценти Павло Гориславець та Олексій Побурко, старший викладач Олена Познякова.

на конференції «Виклики для страхових ринків Центральної та Східної Європи» на конференції «Виклики для страхових ринків Центральної та Східної Європи» на конференції «Виклики для страхових ринків Центральної та Східної Європи» на конференції «Виклики для страхових ринків Центральної та Східної Європи»