Викладачі кафедри фінансів виступили на міжнародній конференції, організованій Краківським економічним університетом

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

27–28 жовтня 2021 року викладачі кафедри фінансів Національного університету «Львівська політехніка» Ігор Алєксєєв, Віталій Рисін, Андріана Мазур та Ольга Коць виступили з доповідями на XXV Міжнародній конференції Restructuring Management – Knowledge and Creativity in the Face of Changes. У своїх презентаціях політехніки зосередили увагу на різних аспектах і способах фінансування бізнесу.

Представники кафедри фінансів щиро вдячні організаторам – Department of Economics and Organization of Enterprises of the Cracow University of Economics – за запрошення до участі, а також усім учасниках конференції – за цікаві результати досліджень та змістовну дискусію.