Викладачі кафедри фінансів ІНЕМ пройшли міжнародне стажування у Вищій технічній школі в Катовіцах

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Фото зі стажування в Польщі

У вересні 2023 року завідувачка кафедри фінансів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Марія Бондарчук, професори Ігор Алєксєєв та Ірина Хома, доценти Павло Гориславець та Олексій Побурко пройшли міжнародне стажування у Вищій технічній школі в Катовіцах (WST, Katowice, Poland).

Під час стажування львівські політехніки ознайомилися з досвідом проведення наукових заходів, організації навчального процесу, результатами диверсифікації освітніх послуг WST, модернізацією освітніх програм, особливостями грантової активності викладачів та студентів університету. Також виступили з доповідями на VІ Міжнародній науково-практичній конференції Information and innovation technologies in the XXI century, тематика якої охоплює завдання стажування й актуалізує проблеми освіти, науки, економіки в умовах воєнного стану.

Щира подяка пану ректору Вищої технічної школи в Катовіцах доктору Александру Остенді за запрошення на конференцію, гостинність і активну співпрацю!

Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі