Викладачі кафедри фізичної, аналітичної та загальної хімії взяли участь у науковому шоу «Поринь у світ науки»

Кафедра фізичної, аналітичної та загальної хімії Львівської політехніки
Фото із заходу «Дні

7 вересня 2022 року доцентка кафедри фізичної, аналітичної та загальної хімії Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Ірина Коваль та асистент кафедри Віталій Стаднік у межах профорієнтаційної роботи взяли участь у науковому шоу «Поринь у світ науки». Захід організовала Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді в Музеї науки та інновацій.

Значний інтерес у присутніх викликало хімічне шоу, на якому учні мали можливість не лише спостерігати за перебігом хімічних процесів, а й поекспериментувати самостійно. Невимушена атмосфера та цікаві заняття не залишили байдужими нікого.

Після вдалих експериментів школярі мали можливість записатися до гуртка «Юні хіміки», який функціонує на кафедрі ФАЗХ уже другий рік поспіль.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу