Викладачі кафедри економіки підприємства та інвестицій з профорієнтаційною метою відвідали дві львівські школи

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Львівської політехніки
Фото із зустрічей

Викладачі кафедри економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки – д.е.н., професор Олександр Ємельянов, д.е.н., професор Орест Колещук, к.е.н., доцент Оксана Мусійовська та доктор філософії, старший викладач Ольга Мищишин – з профорієнтаційною метою відвідали середню загальноосвітню школу № 22 імені В. Стефаника міста Львова та Львівську середню загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 7 Львівської міської ради.

Викладачі Львівської політехніки ознайомили учнів 9–11 класів зі структурою та історією Університету, спеціальностями, правилами та умовами вступу, можливостями навчання й перспективами розвитку. Надано практичну допомогу старшокласникам в усвідомленому виборі професії.

В межах зустрічі презентовано проєкт Зимової молодіжної школи «Економіка бізнесу», який передбачає використання принципів STEM-освіти у навчанні. Кращих учнів залучено до участі в проєкті.

Висловлюємо подяку за співпрацю директоркам шкіл п. Ірині Бліновській та п. Світлані Коньковій!