Викладачі кафедри ЕБПД взяли участь у міжнародній школі з питань сталого розвитку та змін клімату

Кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності
Скріншот з онлайн-заходу

Викладачі кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності представили Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола упродовж двох днів навчально-наукового марафону Міжнародної екологічної школи «Вишеградсько-українські діалоги з питань сталого розвитку та змін клімату», що відбувалась на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Під час заходу учасники мали змогу ознайомитись та обговорити широке коло питань сталого розвитку територій. Серед генеральних спікерів були представники університетів-партнерів країн Вишеградської групи та України.

Фото із заходу Фото із заходу Скріншот з онлайн-заходу Сертифікат учасника Сертифікат учасника