Викладачі кафедри АФМ взяли участь у Міжнародному форумі інтелектуальної власності

Кафедра АФМ Львівської політехніки
на Міжнародному форумі

25 квітня 2018 року викладачі кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Вероніка Карковська та Ірина Яремко взяли участь у Міжнародному форумі інтелектуальної власності, що проводився департаментом економічної політики Львівської ОДА спільно з громадським активом – ВГО «Менеджмент інтелектуальної власності», ГО «Вектор європейського розвитку «Варто» та іншими організаціями.

Мета заходу полягала у проведенні оцінки наявного стану прогресу у сфері права інтелектуальної власності та у розвитку перспективних механізмів покращення захисту таких прав.

У межах форуму розглядали питання щодо належного використання об’єктів права інтелектуальної власності з огляду на сучасні вимоги економіки та права. Захід відбувся у форматі дискусії, спікерами виступили представники різних видів діяльності: викладацький склад, юристи-практики, громадський актив, а також представники держустанов.