Викладачі ІППТ взяли участь у ІІІ Міжнародній конференції «Інформаційні та інноваційні технології у ХХІ столітті»

Інститут підприємництва та перспективних технологій
скрін фото за участю викладачів ІППТ у міжнародній конференції

22 вересня 2020 року викладачі кафедр економіки і маркетингу, фінансів, обліку і аналізу та інформаційних систем і технологій Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у ІІІ Міжнародній науковій конференції «Інформаційні та інноваційні технології у ХХІ столітті» (м. Катовіце, Польща), яка відбулася у форматі онлайн.

Під час зустрічі було презентовано понад 20 доповідей з актуальних питань розвитку інноваційної економіки, фінансів та маркетингу, а також інновацій в ІТ.

скрін фото за участю викладачів ІППТ у міжнародній конференції скрін фото за участю викладачів ІППТ у міжнародній конференції