Викладачі Інституту права, психології та інноваційної освіти провадять профорієнтаційну роботу

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото із заходу

Професор кафедри теорії права та конституціоналізму Ірина Жаровська разом із доцентом кафедри кримінального права та процесу Володимиром Бараняком провели профорієнтаційну роботу серед учнів ліцею 66 міста Львова 23 лютого 2022 року.

На зустрічі було обговорено загальні особливості юридичної професії, акцентовано на перевагах навчання у Львівській політехніці. З метою зацікавлення учнівської молоді продемонстровано основи проведення дактилоскопічної експертизи.

Проаналізувавши досвід профорієнтаційної роботи, можна відзначити, що така креативна методологія поєднання теорії та практики особливо ефективна, оскільки відзначається суттєвою активністю й зацікавленістю ліцеїстів.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу