За програмою Еразмус + КА1 у рамках угоди, укладеної кафедрою нафтогазової інженерії та зварювання Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки, доцент кафедри технічної механіки та динаміки машин Олена Ланець і доцент кафедри проєктування та експлуатації машин Соломія Лясковська відвідали Політехнічний інститут Браганси, Португалія.
Упродовж візиту представниці Львівської політехніки прочитали лекції для студентів у галузі механічної інженерії, а також взяли участь у зустрічах з професорами Інституту Браганси, які працюють у відповідній сфері, та налагодили контакти для майбутньої наукової співпраці.
Відбулася зустріч із працівниками Міжнародного офісу Інституту, де обговорили майбутній розвиток співробітництва в освітній галузі, зокрема розширення проєктів та підготовку заявок на наступний рік.
![Зустріч із працівниками Міжнародного офісу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/2/para/gallery/imit-port-1.jpg?itok=TytC-xqi)
![Заняття зі студентами](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/2/para/gallery/imit-port-2.jpg?itok=KRR_Nt9k)