Викладачі кафедри маркетингу і логістики зустрілися з науковцем Інституту Джеймса Хаттона (Великобританія)

Кафедра МЛ Львівської політехніки
Викладачі ІНЕМ зустрілися з науковцем Інституту Джеймса Хаттона Марією Нижник

Викладачі кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» на чолі із завідувачем Євгеном Крикавським зустрілися з професором Марією Нижник з Інституту Джеймса Хаттона (м. Абердін, Великобританія) – провідним науковим співробітником групи економічних, соціальних та географічних груп. Гостя навчалася у Львові та розпочинала свій науковий шлях в Україні.

Учасники зустрічі обговорили можливості співпраці у сфері соціально-етичного маркетингу та екологічної логістики.

Марія Нижник поділилася інформацією про свою діяльність в Інституті, а також про проект SIMRA – Соціальні інновації в маргіналізованих сільських районах, що стартував у 2016 році. Це проект, що прагне просунути розуміння соціальних інновацій та інноваційного врядування в сільському господарстві, лісовому господарстві та розвитку сільських територій, особливо в маргінальних сільських районах Європи.