Викладачі Інституту економіки і менеджменту увійшли до рейтингу Топ-100 успішних жінок Львівщини

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
найвпливовіші і найуспішніші жінки міста Львова та Львівської області

18 березня 2019 року в конференц-залі готелю «Bankhotel» відбулося офіційне нагородження найвпливовіших і найуспішніших жінок міста Львова та Львівської області, що увійшли до національного рейтингу Топ-100 жінок Львівщини.

Щороку Клуб успішних жінок України відзначає українок, які досягли чималих успіхів у бізнесі, політиці, освіті, науці, суспільному житті та в інших значущих сферах. Увійшли до рейтингу і двоє працівників Національного університету «Львівська політехніка»: завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності, д.е.н., професор Ольга Мельник і доцент кафедри фінансів, к.е.н., доцент Наталія Синютка.

Вітаємо наших колег з цією почесною відзнакою і бажаємо подальших здобутків!