Викладачі ІНЕМ пройшли тренінг у рамках проекту «Просування реформ в регіони» за фінансової підтримки ЄС

Катерина Дзюбіна, кафедра ЗМД Львівської політехніки
на тренінгу

3 березня 2017 року викладачі Інституту економіки і менеджменту пройшли тренінг, спрямований на посилення підтримки та мотивації громадськості на здійснення проєвропейських реформ в Україні, залучення громадянського суспільства з регіонів України у обговорення тем, пов’язаних із ЄС, моніторинг та адвокацію імплементації Угоди про асоціації. Тренінг відбувся під час конференції «Україна – ЄС: відносини в часи невизначеності та швидких змін».

У тренінгу взяли участь такі науковці:

• Бублик Мирослава (д.е.н., проф. кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва);
  • Дзюбіна Андрій (к.е.н., доц. кафедри менеджменту організацій);
  • Дзюбіна Катерина (ст. викладач, заступник завідувача кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності з міжнародної співпраці);
  • Тревого Олена (к.е.н., асист. кафедри теоретичної та прикладної економіки).

Тренінг проводила директор з наукової роботи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Вероніка Мовчан. Фахівець поділилась досвідом формування ефективних логічних матриць як основи привабливої проектної пропозиції. Окрему частину тренінгу було присвячено презентації Конкурсу дорожніх карт – 2017, який проходить у рамках Програми USAID «Лідерство в економічному самоврядуванні».

Інститут економіки і менеджменту висловлює подяку організаторам за здобуті практичні навички, нові знання та співпрацю.