Викладачі кафедри менеджменту організацій та кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» пройшли навчання з медіаграмотності.
Упродовж вересня-жовтня 2019 року викладачі кафедри МО Ігор Кулиняк, Олександр Адамовський, Лідія Лісовська, Тетяна Кулініч та Ольга Просович разом з викладачами кафедри ЗМД Мар’яною Рудою, Наталією Горбаль та Іриною Коць брали участь у англомовному сертифікатному курсі з медіаграмотності «Very Verified», на якому:
- вивчили, що таке медіа і як вони працюють;
- навчилися відрізняти факти від суджень та розпізнавати маніпулятивний контент;
- дізналися, хто вирішує, яку саме інформацію ми отримуємо;
- ознайомились, як працюють алгоритми та як можна бути ізольованим від різних точок зору;
- навчились розрізняти типи маніпуляцій у традиційних і соціальних медіа: фейки, дезінформацію, пропаганду, ботів, тролів та багато іншого.
![курс навчання з медіаграмотності](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/inemcoursmedia-2019-1.jpg?itok=ulpc8PzV)
![курс навчання з медіаграмотності](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/inemcoursmedia-2019-2.jpg?itok=1ATpcGde)
![курс навчання з медіаграмотності](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/inemcoursmedia-2019-3.jpg?itok=Yyvc-gVX)
![курс навчання з медіаграмотності](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/inemcoursmedia-2019-4.jpg?itok=h-lZ0-Qe)