Викладачі ІНЕМ були спікерами на заході «Конкурентоспроможна економіка України»

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Доцент кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Назар Глинський виступив спікером на заході «Конкурентоспроможна економіка України». Організатор події – громадська організація «Електронна Республіка» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у рамках ініціативи «Програма покращення ІКМ».

Тему для учасників заходу розкрили:

• Назар Глинський – доцент кафедри маркетингу і логістики Львівської політехніки, консультант з питань стратегічного планування місцевого розвитку, докторант Фонду розвитку місцевої демократії (Варшава, Польща);
  • Катерина Процак – доцентка кафедри менеджменту організацій Університету, дослідниця з питань стратегічного планування місцевого розвитку та діагностики соціально-економічного стану територіальних громад в Україні.

На зустрічі розглянуто такі питання:

• навіщо потрібні інвестиційні паспорти громад та практичні поради щодо їхнього покращення для залучення вітчизняного бізнесу;
  • яка інформація в інвестиційних картках актуальна для внутрішнього бізнесу;
  • можливості місцевого самоврядування у допомозі з релокацією бізнесу;
  • стратегії розвитку територіальних громад: вимога закону і потреба часу.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також сприяє формуванню ефективної торгової політики, щоб забезпечити МСП можливістю скористатись перевагами від міжнародної торгівлі.

На сторінці Програми USAID у соцмережі Фейсбук підприємці можуть стежити за подальшими корисними для діяльності темами.