Викладачі ІГСН обговорили з колегами із Мукачівського національного університету питання підготовки студентів

Кафедра СКІД Львівської політехніки
зустріч із колегами

На кафедрі соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки відбулася зустріч із колегами з Мукачівського національного університету.

Учасники зустрічі обговорили перспективи розвитку спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», нові умови акредитації освітніх програм, систему компетентностей та результатів навчання для магістрів. Проаналізовано нову освітню програму для бакалаврів «Соціальні комунікації та інформаційна діяльність», підготовка якої здійснюватиметься на кафедрі СКІД із 2020 року.

Відбувся також плідний обмін думками щодо практичної підготовки студентів, методики обрання ними вибіркових дисциплін, критеріїв оцінювання знань і практичних навичок студентів під час контрольних заходів.

зустріч із колегами з Мукачівського національного університету зустріч із колегами з Мукачівського національного університету