Викладачі ІГСН підвищують кваліфікацію в Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської у Варшаві

Кафедра СР Львівської політехніки
Викладачі ІГСН підвищують кваліфікацію у Варшаві

Викладачі кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» беруть участь у навчанні «Післядипломна освіта з проблеми терапії залежностей» в Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської у Варшаві. Програма реалізується в рамках проекту «Навчання персоналу, що створює систему підготовки фахівців з терапії залежностей в Україні».

У рамках навчання педагоги-практики ознайомлюються з новітніми знаннями з терапії залежностей (від алкоголю, інших психоактивних речовин, а також поведінкових залежностей), вивчають методи роботи з узалежненими та методики викладання для терапевтів. Програма включає лекції, семінари, навчальні візити, стажування, які будуть реалізовані у 2019 та 2020 роках.

Навчання відбувається завдяки спільному проекту з PARPA (Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych) – польською Державною агенцією з питань запобігання проблемам, пов’язаним з алкоголем.

Викладачі ІГСН підвищують кваліфікацію у Варшаві