Викладачі автомобільно-дорожнього коледжу Університету взяли участь у міжнародному Інтернет-семінарі

Львівський автомобільно-дорожній коледж
на семінарі

25 листопада 2015 року в актовій залі автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбувся міжнародний науково-практичний Інтернет-семінар на тему «Інноваційні технології при підготовці фахівців автотранспортної галузі». У заході зареєструвались і взяли участь викладачі коледжу Ю.М. Якімець, М.І. Пукало, П.В. Костюк.

Окрім того, в процесі проведення семінару відбувся круглий стіл між викладачами коледжу і педагогами Державного професійно-технічного навчального закладу «Львівський професійний політехнічний ліцей», Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва, Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва.

на семінарі на семінарі