Викладач Університету був одним із модераторів секції конференції «Цифрові інструменти Google для освіти»

Наталія Павлишин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу організовує безоплатне навчання в межах програми Google Digital Tools for Education ― «Цифрові інструменти Google для освіти», яке здійснюватиметься протягом 2022/2023 навчального року.

Базовою тренінговою платформою навчального курсу є суб’єкт підвищення кваліфікації ― Академія цифрового розвитку.

10 листопада 2022 року відбулася конференція «Цифрові інструменти Google для освіти». Одним із модераторів секції «Практичні рекомендації щодо використання цифрових інструментів Google для адміністрацій закладів освіти» був доцент кафедри педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки, Google for Education Certified Trainer Олег Стечкевич.

На сторінці «Трансляції» вебсайту конференції є можливість пройти навчальну програму, скласти тест, отримати сертифікат і навіть виграти корисні подарунки від Google до 20 листопада.

Програма конференції