Викладач Хмельницького політехнічного коледжу Університету став одним із кращих тренерів країни з карате

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
переможці

Викладач циклової комісії фізичного виховання Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Іван Шимків за підсумками 2017 року увійшов до списку кращих тренерів країни з кіокушинкай карате.

Відповідно до щорічного рейтингу, який складає Національна федерація України з цього виду спорту, представник Хмельницької політехніки посів V місце. А у номінації «Кращий тренер жінок у розділі «куміте» його взагалі визнано найкращим!

Крім того, на Чемпіонаті України з кіокушинкай карате серед дорослих Іван Шимків посів ІІІ місце в розділі «ката».

Колектив Хмельницького політехнічного коледжу щиро вітає свого колегу з високими досягненнями у спорті!

каратисти