Викладач катедри УМ Володимир Дяків зі студентами ІКНІ відвідали Національний музей-меморіал «Тюрма на Лонцького»

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото з відвідин музею

Студенти Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій (група ПП-17) і викладач катедри української мови Львівської політехніки Володимир Дяків відвідали Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» – перший в Україні музей-в’язницю, що розташований у приміщенні тюрми, де свого часу розміщувалися каральні органи польської, радянської та німецької окупаційних влад.

Особливе враження справляють матеріали Меморіального комплексу, в яких простежується безкомпромісне звинувачення і справедливий вирок кожній окупаційній владі та їхнім каральним органам. При цьому головним прокурором та суддею виступають самі в’язні – найкращі представники українського народу.

Матеріали про катів і в’язнів, про героїзм і жертовність українців у боротьбі з окупаційними режимами вчать цінувати волю, дають багато для розуміння реалій сучасної московсько-української війни.

Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею