Викладач катедри УМ провела відкриту лекцію для студентів Центру професійної орієнтації імені Святого Івана Боско

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото із заходу

28 березня 2023 року кандидат філологічних наук, старший викладач катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Шмілик провела відкриту лекцію на тему «Нецензурна лексика» для студентів Центру професійної орієнтації імені Святого Івана Боско.

Молодь як найбільш вразлива вікова категорія активно підхоплює ненормативні слова, тому викладачка залюбки відгукнулася на запрошення адміністрації цього навчального закладу, адже мета лекції – спонукати молоде покоління не вживати вульгарних слів у повсякденні, не хизуватися такою лексикою, не уподібнюватися до «руского міра», а бути патріотами навіть у виборі лайки щодо свого ворога.

Така громадська робота є вкрай важливою задля морально-етичного виховання української молоді та плекання любови до рідного слова!