Викладач катедри української мови зі студентами ІМІТ відвідали музей-меморіал «Тюрма на Лонцького»

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото з відвідин музею

4 жовтня 2023 року студенти Інституту механічної інженерії та транспорту (групи ЛГ-11, КГ-11, ВГ-11) і старший викладач катедри української мови Львівської політехніки Володимир Дяків відвідали Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького». Це перший в Україні музей-в’язниця, який розташований у приміщенні тюрми, де перебували каральні органи окупаційних влад (польської, німецької та радянської).

Історичні свідчення про в’язнів та їхніх катів про жертовність і героїзм українців у боротьбі з окупаційними режимами дають багато для осмислення подій сьогочасної московсько-української війни. Студенти з особливим зацікавленням ознайомилися з матеріалами Меморіального комплексу, що стосуються історії національно-визвольних змагань нашого народу.

Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею