Викладач катедри української мови провела заняття з учнями Львівської гімназії «Євшан»

Катедра української мови Львівської політехніки
Львівська гімназія «Євшан»

У березні 2023 року доцент катедри української мови Інституту гуманітарних та соціальних наук Анна Середницька провела заняття на тему «Мовні норми у тестах ЗНО та НМТ» з учнями 10 класу у Львівській гімназії «Євшан» Львівської міської ради, продовживши багаторічну традицію зустрічей зі школярами у межах профорієнтаційного проєкту «Дні Львівської політехніки в школі». Проєкт уже вкотре реалізується під керівництвом Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації університету.

Учні отримали актуальну інформацію про вимоги до абітурієнтів та можливости здобуття вищої освіти в Національному університеті «Львівська політехніка».