Викладач кафедри цивільної безпеки ІСТР провів у Будинку воїна тренінг з особистої безпеки

За матеріалами сайту Львівської обласної ради
Фрагмент плаката до події

Цими днями в Будинку воїна відбулось навчання з особистої безпеки. Під час тренінгу кандидат технічних наук, доцент кафедри цивільної безпеки Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Орест Вахула окреслив основні алгоритми дій в разі ураження хлором, аміаком, фосфором, зарином, ядерною зброєю.

Слухачі дізнались, які дії допоможуть врятувати життя під час хімічної атаки, як мінімізувати наслідки контакту з небезпечними речовинами й надати першу допомогу собі та іншим постраждалим.

Тренер підкреслив, що у будь-якій ситуації важливо зберігати розсудливість та не панікувати. Чіткі виважені дії у момент критичної небезпеки можуть врятувати життя та мінімізувати шкоду здоров’ю.

Також охочих запрошують на тренінг з інформаційної безпеки та спротиву у воєнний час.