Викладач кафедри ТПП проведе тренінг фасилітації посттравматичного зростання

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

29 листопада 2023 року в аудиторії 11 XXXIII навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться тренінг фасилітації посттравматичного зростання, який проведе асистент кафедри теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Юрій Назар.

Метою тренінгу є сприяння особистісному росту людини умовах складних життєвих ситуацій, створення умов забезпечення психологічного благополуччя особистості, активації її адаптивних можливостей.

Основними напрямами спрямованості тренінгу згідно з основними компонентами посттравматичного зростання є:

• підвищення цінності життя;
  • усвідомлення особистісної сили;
  • сприяння соціальній залученості особистості;
  • актуалізація духовних потреб;
  • аналіз нових можливостей для розвитку.

Під час тренінгу буде використано імагінативні техніки та проєктивні методики, зокрема кататимне переживання образу «Супергерой» та його подальший психологічний аналіз та інтерпретація.

Початок заходу о 10:00.