Викладач кафедри АТР презентував свою роботу на виставці до 300-ліття від дня народження Григорія Сковороди

Кафедра архітектури та реставрації Львівської політехніки
Фото з виставки

До 300-ліття від дня народження українського філософа Григорія Сковороди 25 листопада 2022 року в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку відкрили виставку українського живопису. Вона поєднує метафоричний живопис, декоративно-ужиткове мистецтво, іконопис та contemporary-art, а також різні техніки та матеріали, як-от скло, віск, пігменти, акрил, олія, золота і срібла поталь.

На виставці було презентовано роботу асистента кафедри архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки Сергія Гетьманчука.

Всі художники і читці отримали символічний презент на згадку – марку із зображенням Григорія Сковороди, підготовлену літературною резиденцією. До слова, її можна придбати у відділеннях «Укрпошти», а частину виручених коштів буде спрямовано на відбудову музею філософа на Харківщині.

Виставковий проєкт «Сковорода в Луцьку» в музеї Корсаків триватиме до 25 грудня.

Докладніше про виставку

Фото з виставки Фото з виставки Фото з виставки Фото з виставки Фото з виставки