До 300-ліття від дня народження українського філософа Григорія Сковороди 25 листопада 2022 року в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку відкрили виставку українського живопису. Вона поєднує метафоричний живопис, декоративно-ужиткове мистецтво, іконопис та contemporary-art, а також різні техніки та матеріали, як-от скло, віск, пігменти, акрил, олія, золота і срібла поталь.
На виставці було презентовано роботу асистента кафедри архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки Сергія Гетьманчука.
Всі художники і читці отримали символічний презент на згадку – марку із зображенням Григорія Сковороди, підготовлену літературною резиденцією. До слова, її можна придбати у відділеннях «Укрпошти», а частину виручених коштів буде спрямовано на відбудову музею філософа на Харківщині.
Виставковий проєкт «Сковорода в Луцьку» в музеї Корсаків триватиме до 25 грудня.
![Фото з виставки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/12/para/gallery/atp-skov-1.jpg?itok=NAm3dKeL)
![Фото з виставки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/12/para/gallery/atp-skov-07w.jpg?itok=Ci4mT0kr)
![Фото з виставки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/12/para/gallery/atp-skov-10w.jpg?itok=Jk082-2i)
![Фото з виставки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/12/para/gallery/atp-skov-25w.jpg?itok=ysFzUN0U)
![Фото з виставки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/12/para/gallery/atp-skov-229c3020-6e38-45b7-82ff-25954522882d.jpg?itok=hDoFZHnP)