Вихованка викладача Хмельницького політехнічного коледжу стала чемпіонкою світу з кіокушинкай карате

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Іван Шимків та Альона Вересняк

Викладач Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка», Майстер спорту України з кіокушинкай карате, Заслужений тренер України, неодноразовий чемпіон України, призер міжнародних змагань, засновник та постійний голова Хмельницької обласної федерації кіокушинкай карате, керівник фізичного виховання коледжу Іван Шимків здобув чергову тренерську перемогу.

Його вихованка Альона Вересняк вкотре довела, що вона найсильніша у ваговій категорії до 55 кг. На Чемпіонаті світу з кіокушинкай карате KWF, який відбувався 18–20 листопада 2021 року в місті Кракові (Польща), Альона виборола золото! Всього участь у змаганнях взяли близько 700 учасників.

Адміністрація Хмельницького політехнічного фахового коледжу вітає Альону Вересняк та її тренера Івана Шимківа з перемогою на Чемпіонаті світу й дякує їм за популяризацію спорту та піднесення престижу здорового способу життя серед студентської молоді!