Вийшов третій епізод подкасту «Діаспора. Культура» від МІОК Львівської політехніки

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Заставка до матеріалу

Цей випуск є виявом любові до української поетки та художниці Емми Андієвської. У ньому зануримося у світ дитинства мисткині: її рішучий протест проти московської мови, переживання репресій супроти батька, втечу родини до Мюнхена і перші Еммині кроки в мистецтві.

Ведучі – Назар Данчишин і Романія Строцька. Виробництво – «Радіо Перше», Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».

А ще: Романія поділиться своїм захопленням чудернацькими картинами і казками Андієвської, а Назар – її поезією і драматургією. Запрошуємо до слухання на основних потокових платформах (YouTube, Spotify, SoundCloud, Google Podcasts, а також Megogo).

Закликаємо стежити за оновленнями у соцмережах МІОКу та залишати відгуки!