Вийшов друком практикум «Основи полімерної хімії» викладачів кафедри технології органічних продуктів

Кафедра технології органічних продуктів Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки видання

Вийшов друком практикум «Основи полімерної хімії» авторства доцента кафедри технології органічних продуктів Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Романа Субтельного та завідувача кафедри Богдана Дзіняка.

У практикумі викладено теоретичні основи та методики лабораторних експериментів синтезу й аналізу високомолекулярних речовин. Розглянуто технологічні розрахунки у процесах полімеризації та задачі на тематику кінетики вільно-радикальної полімеризації.

Практикум видано для студентів спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія», буде корисним для викладачів та працівників хімічних виробництв.