Кафедра цивільної безпеки Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Вийшов друком навчальний посібник «Українсько-англійський термінологічний словник з цивільного захисту», авторами якого є працівники кафедри цивільної безпеки Національного університету «Львівська політехніка» Олег Нагурський, Анна Романів, Олександра Дацько, Наталія Витрикуш, Надія Параняк.

У словнику розглянуто основні визначення і термінологічні поняття з цивільного захисту в межах програми вивчення дисципліни у вищих навчальних закладах. Переклад на англійську мову дає змогу використовувати його під час оформлення документів англійською мовою та підвищує якість спілкування з іноземними колегами.

Термінологічний словник з цивільного захисту призначений для студентів усіх спеціальностей будь-якої форми навчання, викладачів і консультантів з цивільного захисту й може бути використаний для проведення практичних занять, самопідготовки та виконання розрахункових і контрольних робіт з дисципліни «Цивільний захист».