Вийшов друком конспект лекцій «Адвокатура зарубіжних країн» за редакцією професора І.О. Личенко

Кафедра ЦПП Львівської політехніки
«Адвокатура зарубіжних країн»

Вийшов друком конспект лекцій «Адвокатура зарубіжних країн» за редакцією д.ю.н., професора кафедри цивільного права та процесу Львівської політехніки І.О. Личенко.

Конспект лекцій з навчальної дисципліни «Адвокатура зарубіжних країн» містить положення, які дають змогу сформувати у студентів повне і об’єктивне уявлення про стан сучасної адвокатури у світі, та викладені у п’ятнадцяти темах.

У конспекті лекцій подано перелік контрольних питань та список використаних джерел.

Рекомендовано для студентів вищих навчальних закладів, викладачів, аспірантів, здобувачів, адвокатів, практичних працівників, діяльність яких стосується питань функціонування адвокатури.