Вийшло 4-те видання навчального посібника «Історія держави і права України» доцента кафедри ІДП І.Я. Терлюка

Кафедра ІДП Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

У Видавничому домі «Кондор» (м. Київ) вийшло друком 4-те видання навчального посібника «Історія держави і права України» авторства Івана Терлюка, доцента кафедри історії держави і права Національного університету «Львівська політехніка», кандидата історичних наук, доцента (Терлюк І.Я. Історія держави і права України : [навч. посіб.]. Вид. 4-те, зі змінами. К.: Видавничий дім «Кондор», 2018. 772 с.).

У посібнику висвітлено основні етапи еволюції суспільно-політичного устрою, судової та правової систем на території сучасної України від їх витоків до початку ХХІ століття. Особливу увагу приділено проблемам формування й розвитку політичних інститутів влади, джерелам права та процесу систематизації правових норм. Здійснено правовий аналіз основних пам’яток вітчизняного права.

Видання розраховане на студентів юридичних спеціальностей, викладачів й усіх, хто цікавиться питаннями вітчизняної історії та історії держави і права України.

посібник «Історія держави і права України»