Вийшла монографія науковців кафедри АФМ, присвячена інвестиційній діяльності в сільському господарстві

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Фрагмент обкладинки монографії

Вийшла з друку монографія «Державне регулювання та розвиток інвестиційної діяльності в сільському господарстві». Автори видання – д.е.н., професор, завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки Назар Подольчак і доктор філософії, доцент кафедри АФМ Юрій Дзюрах.

Наукова праця присвячена обґрунтуванню необхідності вдосконалення державного регулювання та розвитку інвестиційної діяльності в сільському господарстві й рекомендована науковцям, практикам, викладачам, аспірантам і студентам спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».