Вийшла монографія доцента М. Коваль щодо розслідування катувань, вчинених співробітниками поліції

Кафедра КПП Львівської політехніки
монографія доцента М. Коваль

Вийшла друком монографія доцента кафедри кримінального права і процесу, к.юр.н. М.М. Коваль «Особливості розслідування катувань, вчинених співробітниками, що здійснюють правоохоронні функції». У виданні розглянуто актуальні проблеми розслідування катувань, що вчиняються співробітниками Національної поліції. Визначено обставини, які впливають на методику розслідування катувань, що вчиняються співробітниками Національної поліції, класифіковано категорії осіб, які найчастіше стають жертвами катувань з боку поліцейських, виділено місця катувань, запропоновано низку змін і доповнень до чинних нормативно-правових актів, спрямованих на підвищення ефективності процесу розслідування катувань, що вчиняються співробітниками Національної поліції.

Для науковців, викладачів, студентів і курсантів юридичних факультетів та закладів освіти, а також для практичних працівників органів внутрішніх справ.