Кафедра архітектурного проєктування та інженерії Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки монографії

Вийшла друком монографія «Взаємодія остовів будівель та їхніх основ в межах ущільненої забудови Львова» за співавторства доцента кафедри архітектурного проєктування та інженерії Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки Дмитра Гладишева.

Монографія присвячена аналізу сучасного стану нормативної документації з порядку підготовки та визначення значної кількості необхідних даних для розв’язання конструктивно-технічних та інших проблем, які виникають у процесі розроблення та реалізації проєктів із реконструкції будівель для забезпечення їхньої подальшої надійної експлуатації. Наведено результати багаторічного досвіду дослідження й аналізу фактичних схем взаємодії через основи будівель різного призначення між собою та з оточуючою забудовою в умовах ущільненої та щільної забудові міста Львова.

Монографія рекомендована для наукових та інженерно-технічних працівників, аспірантів, магістрів у галузі знань «Архітектура і будівництво».