Видано книжку про історію кафедри прикладної математики Львівської політехніки

Кафедра прикладної математики Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

До 50-річного ювілею кафедри прикладної математики вийшло видання «Нариси історії» (До 50-річчя кафедри прикладної математики Національного університету «Львівська політехніка»: віхи становлення та розвитку. – Львів: Растр – 7, 2021. – 272 с.).

Видання присвячене історії створення та розвитку кафедри прикладної математики Національного університету «Львівська політехніка». Кафедра вже 50 років зберігає і примножує багаті наукові й освітні традиції, готує нові покоління кваліфікованих кадрів у галузях прикладної математики та інформатики.

Книжка містить відомості про випускників кафедри прикладної математики – науковців, державних і громадських діячів, фахівців у галузі інформаційних технологій, працівників фірм, університетів, академічних інститутів.

Книга розповідає про колективи кафедри минулих часів і сьогоднішнього дня, про навчальні програми кафедри, а також містить інші цікаві дані.