Вступна кампанія 2022: Львівська політехніка – лідер по кількості заяв вступників

ЦЕНТР КОМУНІКАЦІЙ ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ
фото новини

Станом на ранок 9 серпня, перше місце за популярністю на вступ до закладів вищої освіти серед абітурієнтів займає Національний університет «Львівська політехніка».

Про це повідомив експерт із питань освіти Андрій Черних.

Він опублікував інформацію щодо заяв вступників, допущених до конкурсу, за закладами освіти станом на 06:00 9 серпня. Згідно з нею, до Національного університету «Львівська політехніка» було подано 4511 заяв, серед них заяв на бюджет – 3801. Середній конкурсний бал – 166,5.

На другому місці – Київський національний університет імені Тараса Шевченка – 3664 заяви, з них – 2814 заяв на бюджет, середній конкурсний бал – 170,1.

Третє місце – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – 3497 заяв, з них – 2895 заяв на бюджет, середній конкурсний бал – 166.

Більш детальніше з рейтингом складеним експертом можна ознайомитися за посиланням