Вступ до бакалаврату 2021: на сайті МОН оприлюднено відповіді на найпоширеніші запитання

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

На сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднено відповіді на поширені питання щодо підготовки до вступу на базі повної загальної середньої освіти. Їх розміщено у розділі «Поширені запитання-відповіді про вступ 2021».

– Незалежно від епідеміологічної ситуації вступна кампанія 2021 року запланована у звичному режимі лише з дотриманням карантинних обмежень. Крім того, цього року розширено категорії вступників, які можуть подавати заяви в електронній формі, що відповідає сучасним викликам. Це дозволить кожному вступнику максимально комфортно здійснити необхідні кроки для того, щоб стати студентом омріяної спеціальності та бажаного вишу, – зазначив заступник Міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко.

З-поміж запитань, на які є відповіді у розділі:

  • коли та як подати документи на бакалавра;

  • сертифікати ЗНО яких років можна подавати 2021 року для вступу до ЗВО;

  • що робити, якщо заклад освіти затримує видачу документа про середню (вищу) освіту;

  • скільки бюджетних місць виділено на бажану спеціальність.

Зазначимо, реєстрація електронних кабінетів вступників розпочинається 1 липня.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО-2021 розпочинається 21 травня тестуванням з хімії. Участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання є безкоштовною. Кожен учасник має право скласти тести не більш як із 5 навчальних предметів. Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам ЗНО, затвердженим МОН.