Всеукраїнський радіодиктант національної єдності 2024 відбудеться 25 жовтня

За матеріалами сайту «Суспільне. Культура»
Заставка до матеріалу

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності 2024 відбудеться у п’ятницю, 25 жовтня, – до Дня української писемності та мови, який відзначають 27 жовтня.

Команда Українського Радіо започаткувала Всеукраїнський радіодиктант національної єдності у 2000 році задля єднання навколо мови. Щорічне проведення радіодиктанту перетворило його на найбільший україномовний флешмоб, який об’єднує українців і знавців української мови по всьому світові.

Традиційно найактивнішими учасниками флешмобу є школярі, студенти й викладачі закладів освіти, проте щороку радіодиктант пишуть люди різного віку та найрізноманітніших професій.

Хто цього року напише текст для радіодиктанту і хто читатиме його у прямому ефірі – стане відомо згодом.