За матеріалами порталу «Громадський Простір»
Заставка до конкурсу

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді».

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді, підвищення рівня обізнаності про історію становлення сучасної української культури, створення умов для її творчого зростання.

Пріоритетні напрями Конкурсу:

• зміцнення національної єдності;
  • консолідація українського суспільства;
  • відновлення і збереження історичної пам’яті українського народу;
  • національно-патріотичне виховання молоді;
  • суспільний діалог задля національної ідентичності;
  • героїчне протистояння українського народу;
  • свобода світогляду, віросповідання та капеланство;
  • інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямів.

До участі у Конкурсі запрошують учнів, членів Малої академії наук України, студентів закладів вищої освіти, аспірантів закладів вищої освіти та наукових установ України, молодь, інших зацікавлених осіб.

Конкурсні роботи разом із заявкою потрібно до 6 січня 2023 року надіслати на е-адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень institute2014@ukr.net, зазначивши у темі повідомлення «На Конкурс».

Докладніше – на порталі «Громадський Простір».