Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління фінансово-економічною безпекою»

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Заставка до матеріалу

Національний університет «Львівська політехніка» запрошує студентів та викладачів навчальних закладів України взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління фінансово-економічною безпекою».

Автори робіт, відібраних галузевою конкурсною комісією, будуть запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію, яка відбудеться 14 квітня 2022 року.

Для участі у Конкурсі необхідно до 15 лютого 2022 року надіслати наукові роботи переможців I туру Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління фінансово-економічною безпекою» на електронну скриньку оргкомітету kon-iapodept@ukr.net.

Конкурс відбуватиметься за два етапи:

• перший етап – 20 березня 2022 року – заочний (рецензування наукових робіт);
  • другий етап – 14 квітня 2022 року – науково-практична конференція захисту робіт претендентів на перемогу (в онлайн-режимі).

Докладніше – у доданих файлах.